Bezprzewodowe słuchawki na siłownię

Dobrej jakości słuchawki gwarantują najwyższej jakości dźwięk i wysoki komfort użytkowania. Ważne też, by długo grały na jednym ładowaniu. Które słuchawki na siłownię warto wybrać? Jeśli uprawiasz sport, potrzebujesz lekkich, ale i solidnych słuchawek, najlepiej w technologii True Wireless.

Słuchawki True Wireless – wysoki komfort użytkowania

Modele bezprzewodowe doskonale sprawdzają się na co dzień, ale też jako słuchawki na siłownię lub podczas innych aktywności. Obecnie są zdecydowanie najchętniej wybierane i popularniejsze niż tradycyjne modele przewodowe. Zapewniają wysoki komfort, gdyż są pozbawione plączących się kabli, są też lekkie i kompaktowe. Przewód zawsze przeszkadza podczas uprawiania sportu, bo zwija się, plącze, a do tego krępuje ruchy.

Słuchawki na siłownię – douszne czy nauszne?

Wśród modeli bezprzewodowych do wyboru są zarówno słuchawki nauszne, jak i douszne. Pierwsze sprawdzają się na przykład podczas pracy w biurze albo w trybie zdalnym, w trakcie wideokonferencji, podczas oglądania filmów czy rozgrywek gamingowych lub słuchania muzyki podczas wieczornego relaksu. Jednak jako słuchawki do biegania lepszym wyborem będą modele douszne – ich zalety doceniają osoby aktywne, uprawiające sport. Poniżej polecamy konkretne modele z oferty marki Skullcandy.

Słuchawki True Wireless na siłownię – TOP 3

Skullcandy Hesh ANC. Posiadają akumulator zapewniający do 22 godzin odtwarzania, a dzięki funkcji Rapid Charge można wydłużyć ten czas o dodatkowe 3 godziny po zaledwie 10 minutach ładowania. Dzięki ANC można odciąć się od hałasów z zewnątrz, z kolei tryb Ambient pozwala na słyszalność dźwięków z otoczenia, co ma znaczenie na przykład podczas biegania po mieście.

Skullcandy Push Active. Ten dokanałowy model został stworzony z myślą o osobach aktywnych – mają specjalny haczyk na uszy, dzięki któremu będą zawsze na swoim miejscu. Ryzyko ich zgubienia dzięki temu zdecydowanie maleje. Można nimi w pełni sterować głosowo, bez dotykania słuchawek i telefonu włączymy np. Spotify, zwiększymy głośność, przeskoczymy utwór czy też uruchomimy asystenta głosowego Google bądź Siri. Poza tym zapewniają aż do 44 godzin grania. Są odporne na wilgoć i pot (IP55), więc można wybrać się w nich na trening mimo niesprzyjających warunków pogodowych.

Skullcandy Indy ANC. Bardzo wygodne i designerskie, świetne do biegania czy na siłownię, ale także na co dzień. Prezentowane słuchawki True Wireless od Skullcandy gwarantują spersonalizowany dźwięk Personal Sound, aktywną redukcję szumu i długi czas grania – na jednym ładowaniu pracują do 9 godzin. Możesz też w każdej chwili skorzystać z etui (dodatkowe 23h grania), by je szybko doładować. Dzięki aplikacji Tile™ w przypadku zgubienia którejś ze słuchawek szybko ją namierzysz.